logo

WhatsApp Sipariş Botu

star 4.8

Kullanıcıların siparişlerini WhatsApp üzerinden otomatik olarak alabilen yapay zeka destekli bir aksiyondur.


Kullanıcıların siparişlerini WhatsApp üzerinden otomatik olarak alabilen yapay zeka destekli bir aksiyondur.

7 gün ücretsiz. Sonrasında $49'dan başlayan fiyatlar.


WhatsApp kanalına ekleyeceğiz Sipariş botu özelliğiyle birlikte kullanıcılarınızdan herhangi bir agenta gerek olmadan siparişlerin otomatik olarak alınmasını ve bu siparişlerin sahip olunan e-ticaret altyapısına yansıtılmasını sağlayan yapay zeka destekli bir aksiyondur. Sipariş botu kullanıcının göndermiş olduğu linkten ve resimden ürünü tanımladıktan sonra kullanıcıdan ürünün variantlarına göre sipariş alması için gerekli bilgileri tek tek sorar. Kullanıcı tarafından stokta olmayan bir ölçü istenmesi durumunda, ilgili ürünün farklı ölçüsüne ya da benzer bir ürüne yönlendirebilir. Ürün netleştirilip ve ürünün gerekli bilgileri kullanıcıdan toplandığı zaman siparişin alınabilmesi için gerekli diğer bilgiler(isim soyisim ve adres, ödeme yöntemi) kullanıcıya sorulur. Sonrasında sepetin içeriği ve alınan tüm bilgiler fiyatlamalarıyla beraber kullanıcıya onaylatılarak sipariş alma işlemi tamamlatır. Sipariş alma aşamalarının istenilen noktalarına 'Müşteri temsilcisine bağlan' seçeneğini eklenebilmektedir.

Fiyatlandırma
7 Gün Ücretsiz Deneyin

START

$49 /ay
  • 1000 Kullanıcı

  • Aylık Konuşma/E-posta Desteği

GROW

$149 /ay
  • 5000 Kullanıcı

  • Aylık Konuşma/E-posta Desteği

PRO

$249 /ay
  • 10000 Kullanıcı

  • Aylık Konuşma/E-posta Desteği

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kurulum

$15/saat

Düzenleme

$15/saat

Destek

Ücretsiz

Sizin İçin Önerilenler
star4.5
Tükenmek Üzere Stok miktarı az kalmış ürünlerinizi inceleyen müşterilerinize 'Tükenmek Üzere' ve benzeri widget gösterin.
star4.9
Çapraz Yönlendirme Satışlarınızı arttırmada önemli etkiye sahip çapraz yönlendirme ile partnerlerimizle müşterilerinizi satış sonrasında birbirinizin sayfasına yönlendirin ve satışlarınızı arttırın.
star4.7
Hoşgeldin Mesajı Yeni ziyaretçilerinizi özel hissettirin ve onlara özel bir karşılama mesajı gösterin.