logo

Trendyol Yorumlarını E-ticaret Sitenize Aktarma!

star4.8

Trendyol yorumlarınızı e-ticaret sitenize ekleyerek, satışlarınızı arttırmaya başlayın!


14 gün ücretsiz. Sonrasında 19 $'dan başlayan fiyatlar.

Trendyol yorumlarınızı e-ticaret sitenize ekleyerek, satışlarınızı arttırmaya başlayın!

14 gün ücretsiz. Sonrasında 19$'dan başlayan fiyatlar.


Trendyol yorumlarınızı web sitenize ekleyerek, ziyaretçilerinizin ürünlerinize ve markanıza olan güvenini arttırmakla beraber ziyaretçilerinizin  satın alma kararlarını olumlu anlamda etkileyin. Web sitenize gelen ziyaretçiler satın alma kararlarını genel olarak ürün yorumlarını dikkate alarak veriyorlar. 

Trendyol Yorumlarınızı Kendi Sitenize Ekleyerek, Satışlarınızı Arttırmaya Başlayın!

Araştırmalar, tüketicilerin %90’lık bir bölümünün alışveriş yapmadan önce önce marka ile ilgili online yorumları okuduklarını belirtiyor. Aynı araştırma tüketicilerin %88’lik bir bölümü ise online yorumlara, kişisel tavsiyeler kadar güvendiklerini dile getiriyor. Sitenize yorumlar eklemeniz durumunda,  tüketicilerin sizden alışveriş yapma olasılıkları % 31 artıyor.   

Yorumların satın alma alışkanlığı üzerine yapılan araştırma sonuçlarına kısaca yer vermek gerekirse;

Yorumların Satışlar Üzerindeki Etkisini Görün 

   - Kullanıcıların yüzde 92’lik bir bölümü, en az 4 yıldız oy almış yerel işletmeleri tercih ediyor ya da etmeyi    düşünüyor.

   - Tüketicilerin %72lik bir kısmı ise, firma ile ilgili olumlu yorumlar okuduktan sonra satın alma işlemini gerçekleştirdiklerini dile getiriyor.

   - Bir ürün beş yorum aldığında,satın alınma olasılığı %270 artar.

   - Bir işletmenin dokuzdan fazla güncel yorumu varsa, ortalamadan %52 daha fazla gelir elde eder. Bir  işletmenin 25'ten fazla güncel yorumu varsa , bu oran %108 'e çıkar.

E-ticaret  Sitenizde'ki Olumsuz Yorumlara da Yer Verin! 

Müşteri yorumlarının etkisini artırmak için, ürün sayfalarında olumsuz yorumlara da yer verebilirsiniz. Çünkü sadece olumlu yorumların olması, tüketicilerin bu paylaşımların sahte olduğunu düşünmelerine neden oluyor. 

---> Şimdi CollectAction ile Trendyol’daki yorumlarınızı E-ticaret sitenize aktararak Online Mağazanız’daki satışlarınızı %15 Arttırın!


T-Soft
Ticimax

Fiyatlandırma
14 gün ücretsiz deneme

100.000 GÖSTERIM

$19 /ay

  • Kullanıcı

250.000 GÖSTERIM

$49 /ay

  • Kullanıcı

500.000 GÖSTERIM

$69 /ay

  • Kullanıcı

1.000.000 GÖSTERIM

$99 /ay

  • Kullanıcı