logo

Ana Sayfada Ürün Değerlendirmeler

star 4.7

Ürün sayfasındaki ürün değerlendirmelerinizi ana sayfanıza taşıyın!


Ürün sayfasındaki ürün değerlendirmelerinizi ana sayfanıza taşıyın!

7 gün ücretsiz. Sonrasında $49'dan başlayan fiyatlar.


Bu eklentinin en önemli faydalarından biri, müşterilere gerçek ve güvenilir bilgilerle donatılarak satın alma kararlarını kolaylaştırmasıdır. Potansiyel alıcılar, ürün sayfalarına girmeden önce ana sayfada yer alan değerlendirmeleri görerek hızlı bir şekilde doğru ürüne yönlendirilebilirler.

Bu, kullanıcıların ürün sayfalarına değerlendirmelerle birlikte yönlendirilerek, ürünün kalitesi, performansı ve memnuniyet düzeyi hakkında daha bilinçli kararlar almalarına yardımcı olur. Ayrıca, değerlendirmelerin ana sayfada yer alması, müşteri güvenini artırır ve marka sadakatini destekler. Ziyaretçiler, hızlı bir şekilde ürünle ilgili önemli bilgilere erişebilir, bu da kullanıcı deneyimini artırarak satışları olumlu yönde etkiler.

T-Soft
Ticimax
Akinon
Inveon
IdeaSoft
WooCommerce
Faprika
Fiyatlandırma
7 Gün Ücretsiz Deneyin

BAŞLANGIÇ

$49 /ay
  • 250.000 Kullanıcı

ORTA

$69 /ay
  • 500.000 Kullanıcı

ÜST

$99 /ay
  • 1.000000 Kullanıcı

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kurulum

$15/saat

Düzenleme

$15/saat

Destek

Ücretsiz

Sizin İçin Önerilenler
star4.3
WhatsApp ile Alışverişini Tamamla Sepet sayfasındaki kullanıcıların alışverişi site üzerinden tamamlamayacağı durumlarda, Sepetteki ürünleri WhatsApp üzerinden satın alma seçeneğiyle gösterilmesi.
star4.8
Trendyol Yorumlarını E-ticaret Sitenize Aktarma! Trendyol yorumlarınızı e-ticaret sitenize ekleyerek, satışlarınızı arttırmaya başlayın!
star4.7
Hoşgeldin Mesajı Yeni ziyaretçilerinizi özel hissettirin ve onlara özel bir karşılama mesajı gösterin.