logo

E-ticaret Asistanı

star 4.8

Sitenizde kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu konularda onları yönlendererek sonuca ulaşmasını sağlayan button-base e-ticaret asistanıdır.


Sitenizde kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu konularda onları yönlendererek sonuca ulaşmasını sağlayan button-base e-ticaret asistanıdır.

7 gün ücretsiz. Sonrasında $49'dan başlayan fiyatlar.


Sitenizde bulunan chat kanalı üzerinden kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu konularda onlara yardımcı olabilecek ve cevaplarına hızlıca ulaşabilmelerini sağlayan e-ticaret asistanıdır. Kullanıcılarınız satış sonrası konularda ”Siparişlerin” kategorisi altından listelenen siparişler arasında öğrenmek istediğini seçerek, ilgili siparişin tüm detaylarına (siparişin durumu, kargoya verildiyse tahmini teslimat süresi) ulaşabilmektedir. Aynı zamanda ”İptal ve iade” kategorisi altında vermiş olduğu siparişler özelinde iptal ve iade işlemleri hızlı bir şekilde yapabilmektedir. 

Bu asistan sitenize giriş yapmış kullanıcıları otomatik olarak tanıyabildiği için kullanıcılara siparişleriyle veya iptal iadeyle ilgili bilgileri ekstradan kullanıcı bilgisi sormadan cevap verebilmektedir. Giriş yapmamış kullanıcılara chat göstermeme, direkt olarak giriş sayfasına yönlendirme ya da kullanıcıdan ekstra bilgiler alarak kullanıcıya cevaplar verebilme özellikleri mevcuttur. 

Aynı zamanda sıkça sorulan sorulara ve kampanyalara yer verilerek kullanıcının asistan üzerinden bu bilgilere de hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlanabilir. Asistanın belirli noktalarında istenilirse ”Müşteri temsilcisine aktar” seçeneği eklenebilmektedir. 

Base
T-Soft
Ticimax
Akinon
Inveon
WooCommerce
Faprika
Projesoft
Fiyatlandırma
7 Gün Ücretsiz Deneyin

BAŞLANGIÇ

$49 /ay
  • 1000 Kullanıcı

ORTA

$149 /ay
  • 5000 Kullanıcı

ÜST

$249 /ay
  • 10000 Kullanıcı

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kurulum

$15/saat

Düzenleme

$15/saat

Destek

Ücretsiz

Sizin İçin Önerilenler
star5
Trendyol Öne Çıkan Yorum Trendyol öne çıkan yorumu e-ticaret sitenize ekleyerek, satışlarınızı arttırmaya başlayın!
star4.6
Benzer Ürünler Ürün sayfasında benzer ürünleri göstererek müşterilerinizin dikkatini çekin.
star4.5
Anket Gösterimi Ziyaretçilerinize çoktan seçmeli anket çıkarın ve onlardan geri bildirim toplayın.