logo

E-ticaret Asistanı

star 4.8

Sitenizde kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu konularda onları yönlendererek sonuca ulaşmasını sağlayan button-base e-ticaret asistanıdır.


7 gün ücretsiz. Sonrasında $49'dan başlayan fiyatlar.

Sitenizde kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu konularda onları yönlendererek sonuca ulaşmasını sağlayan button-base e-ticaret asistanıdır.

7 gün ücretsiz. Sonrasında $49'dan başlayan fiyatlar.


Sitenizde bulunan chat kanalı üzerinden kullanıcılarınızın ihtiyaç duyduğu konularda onlara yardımcı olabilecek ve cevaplarına hızlıca ulaşabilmelerini sağlayan e-ticaret asistanıdır. Kullanıcılarınız satış sonrası konularda "Siparişlerin" kategorisi altından listelenen siparişler arasında öğrenmek istediğini seçerek, ilgili siparişin tüm detaylarına (siparişin durumu, kargoya verildiyse tahmini teslimat süresi) ulaşabilmektedir. Aynı zamanda "İptal ve iade" kategorisi altında vermiş olduğu siparişler özelinde iptal ve iade işlemleri hızlı bir şekilde yapabilmektedir. 

Bu asistan sitenize giriş yapmış kullanıcıları otomatik olarak tanıyabildiği için kullanıcılara siparişleriyle veya iptal iadeyle ilgili bilgileri ekstradan kullanıcı bilgisi sormadan cevap verebilmektedir. Giriş yapmamış kullanıcılara chat göstermeme, direkt olarak giriş sayfasına yönlendirme ya da kullanıcıdan ekstra bilgiler alarak kullanıcıya cevaplar verebilme özellikleri mevcuttur. 

Aynı zamanda sıkça sorulan sorulara ve kampanyalara yer verilerek kullanıcının asistan üzerinden bu bilgilere de hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlanabilir. Asistanın belirli noktalarında istenilirse "Müşteri temsilcisine aktar" seçeneği eklenebilmektedir. 

Base
T-Soft
Ticimax
Akinon
Inveon
Faprika
Fiyatlandırma
7 gün ücretsiz deneme

START

$49 /ay
  • 1000 Kullanıcı

GROW

$149 /ay
  • 5000 Kullanıcı

PRO

$249 /ay
  • 10000 Kullanıcı

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kurulum

$15/saat

Düzenleme

$15/saat

Destek

Ücretsiz

Sizin için önerilenler
star4.3
Yandex Metrica Yandex Metrica ile e-ticaret analitiklerine ulaşın. Aynı zamanda kullanıcıların sitenizdeki hareketlerinin heatmap'i çıkarın ve kayıtlarını izleyin
star4.5
E-posta Dönüşümü Ana sayfanızın alt kısmına kadar inen ziyaretçilerin mail adreslerini toplayın
star4.8
Arkadaşınla Alışveriş Yap Ürün seçimi konusunda kararsız kalan kullanıcıların chat modülü üzerinden siteye arkadaşlarını davet ederek, site üzerinden birlikte ve konuşarak alışveriş yapmalarına olanak sağlanmaktadır.