logo

Trendyol Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

star 4.7

Yaptığın kampanya ve indirimlerin satış potansiyelini artırmak için en düşük fiyat aksiyonuyla yaptığın indirimin gerçek olduğunu göster.


Yaptığın kampanya ve indirimlerin satış potansiyelini artırmak için en düşük fiyat aksiyonuyla yaptığın indirimin gerçek olduğunu göster.


 

Yaptığın kampanya ve indirimlerin satış potansiyelini artırmak için en düşük  fiyat aksiyonuyla yaptığın indirimin gerçek olduğunu göster. 

Ürünün fiyatı, satın alma kararlarında oldukça önemli bir faktördür. Özellikle bütçe sınırlamaları bulunan kişiler için, fiyat, bir ürünün alınıp alınmayacağının belirleyici bir faktör olabilir. Aynı ürün için alternatif seçenekler arasında uygun fiyatlı ürünün satış potansiyeli çok daha yüksektir. Kampanya ve indirimler, ürün satışlarını artırmak için doğru bir şekilde göstermek çok önemlidir. En düşük fiyat aksiyonu ile ürünün şuan ki fiyatının geçmiş günlere göre en düşük fiyat olduğunu doğru bir şekilde göstererek  son 30, 14 ve 7 günün  en düşük fiyatı vurgusuyla satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Base

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kurulum

$15/saat

Düzenleme

$15/saat

Destek

Ücretsiz

Sizin İçin Önerilenler
star4.8
WhatsApp Sipariş Botu Kullanıcıların siparişlerini WhatsApp üzerinden otomatik olarak alabilen yapay zeka destekli bir aksiyondur.
star5
Trendyol Öne Çıkan Yorum Trendyol öne çıkan yorumu e-ticaret sitenize ekleyerek, satışlarınızı arttırmaya başlayın!
star4.7
Popüler Ürün Önerme Ana sayfada sitenizdeki popüler ürünleri bir slider olarak müşterilerinize gösterin.