logo

WhatsApp Sipariş Botu

star 4.8

Kullanıcıların siparişlerini WhatsApp üzerinden otomatik olarak alabilen yapay zeka destekli bir aksiyondur.


Kullanıcıların siparişlerini WhatsApp üzerinden otomatik olarak alabilen yapay zeka destekli bir aksiyondur.

7 gün ücretsiz. Sonrasında $49'dan başlayan fiyatlar.


WhatsApp kanalına ekleyeceğiz Sipariş botu özelliğiyle birlikte kullanıcılarınızdan herhangi bir agenta gerek olmadan siparişlerin otomatik olarak alınmasını ve bu siparişlerin sahip olunan e-ticaret altyapısına yansıtılmasını sağlayan yapay zeka destekli bir aksiyondur. Sipariş botu kullanıcının göndermiş olduğu linkten ve resimden ürünü tanımladıktan sonra kullanıcıdan ürünün variantlarına göre sipariş alması için gerekli bilgileri tek tek sorar. Kullanıcı tarafından stokta olmayan bir ölçü istenmesi durumunda, ilgili ürünün farklı ölçüsüne ya da benzer bir ürüne yönlendirebilir. Ürün netleştirilip ve ürünün gerekli bilgileri kullanıcıdan toplandığı zaman siparişin alınabilmesi için gerekli diğer bilgiler(isim soyisim ve adres, ödeme yöntemi) kullanıcıya sorulur. Sonrasında sepetin içeriği ve alınan tüm bilgiler fiyatlamalarıyla beraber kullanıcıya onaylatılarak sipariş alma işlemi tamamlatır. Sipariş alma aşamalarının istenilen noktalarına 'Müşteri temsilcisine bağlan' seçeneğini eklenebilmektedir.

Fiyatlandırma
7 Gün Ücretsiz Deneyin

START

$49 /ay
  • 1000 Kullanıcı

  • Aylık Konuşma/E-posta Desteği

GROW

$149 /ay
  • 5000 Kullanıcı

  • Aylık Konuşma/E-posta Desteği

PRO

$249 /ay
  • 10000 Kullanıcı

  • Aylık Konuşma/E-posta Desteği

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kurulum

$15/saat

Düzenleme

$15/saat

Destek

Ücretsiz

Sizin İçin Önerilenler
star4.7
E-Ticaret Gamification E-Ticaret Gamification eklentisi, müşteri etkileşimini artırmanın yanı sıra eğlenceli ve unutulmaz bir alışveriş deneyimi sunmanıza olanak tanır.
star4.7
Sayfayı Değiştir Sayfa üzerinde seçtiğiniz alanları değiştirmenizi sağlar.
star4.3
OneSignal Sepet Hatırlatıcı OneSignal entegrasyonu sayesinde sepetinde ürün bırakan ve push izni vermiş kullanıcılara bildirim gönderebilirsiniz.