logo

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

star 4.7

Yaptığın kampanya ve indirimlerin satış potansiyelini artırmak için en düşük fiyat aksiyonuyla yaptığın indirimin gerçek olduğunu göster.


Yaptığın kampanya ve indirimlerin satış potansiyelini artırmak için en düşük fiyat aksiyonuyla yaptığın indirimin gerçek olduğunu göster.


 

Yaptığın kampanya ve indirimlerin satış potansiyelini artırmak için en düşük  fiyat aksiyonuyla yaptığın indirimin gerçek olduğunu göster. 

Ürünün fiyatı, satın alma kararlarında oldukça önemli bir faktördür. Özellikle bütçe sınırlamaları bulunan kişiler için, fiyat, bir ürünün alınıp alınmayacağının belirleyici bir faktör olabilir. Aynı ürün için alternatif seçenekler arasında uygun fiyatlı ürünün satış potansiyeli çok daha yüksektir. Kampanya ve indirimler, ürün satışlarını artırmak için doğru bir şekilde göstermek çok önemlidir. En düşük fiyat aksiyonu ile ürünün şuan ki fiyatının geçmiş günlere göre en düşük fiyat olduğunu doğru bir şekilde göstererek  son 30, 14 ve 7 günün  en düşük fiyatı vurgusuyla satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Base
Inveon

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kurulum

$15/saat

Düzenleme

$15/saat

Destek

Ücretsiz

Sizin için önerilenler
star4.3
Geri Bildirim Aracı Sitenize ekleyeceğiniz bir widget aracılığıyla, müşterilerinizin deneyimlerini sürekli olarak emojilerle ölçün. Aynı zamanda, isteyen kullanıcılar sitenin bir alanını görsel olarak seçerek özel yorum ekleyebilmesini sağlayın.
star4.6
Kampanya Kart Müşteri talepleri belirleyin, kupon bazlı kampanyalarınızı kurgulayın, ürün önerin ve hazırladığınız kampanyaları internet siteniz de müşterilerinize gösterin.
star4.3
Son Gezilen Ürünler Ana sayfada son gezilen ürünleri bir slider olarak müşterilerinize gösterin.