logo

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı

star 4.7

Yaptığın kampanya ve indirimlerin satış potansiyelini artırmak için en düşük fiyat aksiyonuyla yaptığın indirimin gerçek olduğunu göster.


Yaptığın kampanya ve indirimlerin satış potansiyelini artırmak için en düşük fiyat aksiyonuyla yaptığın indirimin gerçek olduğunu göster.


 

Yaptığın kampanya ve indirimlerin satış potansiyelini artırmak için en düşük  fiyat aksiyonuyla yaptığın indirimin gerçek olduğunu göster. 

Ürünün fiyatı, satın alma kararlarında oldukça önemli bir faktördür. Özellikle bütçe sınırlamaları bulunan kişiler için, fiyat, bir ürünün alınıp alınmayacağının belirleyici bir faktör olabilir. Aynı ürün için alternatif seçenekler arasında uygun fiyatlı ürünün satış potansiyeli çok daha yüksektir. Kampanya ve indirimler, ürün satışlarını artırmak için doğru bir şekilde göstermek çok önemlidir. En düşük fiyat aksiyonu ile ürünün şuan ki fiyatının geçmiş günlere göre en düşük fiyat olduğunu doğru bir şekilde göstererek  son 30, 14 ve 7 günün  en düşük fiyatı vurgusuyla satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Base
Inveon

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kurulum

$15/saat

Düzenleme

$15/saat

Destek

Ücretsiz

Sizin için önerilenler
star4.5
Yukarı Kaydır Sayfanın altına inen kullanıcılarınıza yukarı kaydır butonu ile tek tıkla sayfanın başlangıcına dönmesini sağlayın.
star4.8
Trendyol Yorumlarını E-ticaret Sitenize Aktarma! Trendyol yorumlarınızı e-ticaret sitenize ekleyerek, satışlarınızı arttırmaya başlayın!
star4.7
Trendyol ile Beden Önerme Trendyol'daki ürünlerinizin içeriğinde bulunan "Kullanıcıların çoğu 1 beden büyük almanızı öneriyor." gibi ürün boyutu önermesini internet sitenize aktarın.